Wellness a relax týden ve Vrchlabí

Vítejte ve Vrchlabí, ve městě právem nazývaném Bránou Krkonoš, které je ideálním výchozím bodem do nejvyšších českých hor Krkonoš, ale také vám nabízí odpočinek i zábavu ve svém pohostinném prostředí.

Sportovně zábavné centrum Victory Club, které se nachází v centru města Vrchlabí, nabízí svým návštěvníkům hned několik možností, jak se pobavit a odpočinout si od pracovního týdne. Victory Club vám umožní strávit příjemný večer s přáteli na bowlingu, s partnerem či o samotě si můžete dát trochu do těla při squashi či ve fitness centru, a poté si užít relaxaci v sauně či soláriu.

V nedalekém Wellness centru hotelu Gendorf se ponoříte do pohody, načerpáte energii a zregenerujete svou tělesnou i duševní schránku. Wellness centrum naleznete v druhém poschodí obchodního centra Kapitál na Evropském náměstí. Má pro vás připraveny různé druhy masáží, whirlpool, infrasaunu, kosmetické ošetření, solárium, bylinnou parní lázeň nebo rašelinové zábaly, ale také spinning, pilates, power jógu nebo bosu.

Dalším příjemným místem je Solná jeskyně a solárium v „Pěti domcích“, kde naleznete mrtvé moře uprostřed města. Je to místo klidu a relaxace, které má blahodárný účinek na vaše zdraví a duševní pohodu. 

Pro někoho je odpočinkem wellness centrum a pro jiného trochu pohybu, který nezažije každý den. A pro ty máme ve Vrchlabí možnost bruslení v kryté hale zimního stadionu nebo projížďku na koňském hřbetě pohádkovou a jedinečnou přírodou Krkonoš nebo na jízdárně se zkušeným instruktorem.  

A když už jste načerpali energii, odpočinuli si, zregenerovali svoje tělo, mysl i duši, využijte také možnosti kulturního vyžití v našem městě. Kulturní dům Střelnice má pro vás připravený bohatý program divadelních představení, koncertů i plesů. V Divadelním klubu se můžete těšit jak na divadlo, tak promítání nejnovějších českých i zahraničních filmů nebo pohádek pro děti.

A kdo chce při svém pobytu vidět i něco málo z Krkonoš a dozvědět se o nich pár zajímavostí, může navštívit Krkonošská muzea Správy KRNAP. Krkonošské muzeum ve Čtyřech domcích nabízí svým návštěvníkům národní expozici Z tvorby krkonošského lidu, Z dějin města Vrchlabí a další poutavé sezónní expozice.  Krkonošské muzeum v Augustiniánském klášteře vás srdečně zve na stálé expozice Kámen a život, Člověk a hory, a též má ve svých prostorách připraveny vždy další zajímavé sezónní expozice a výstavy. A komu návštěva muzeí ještě nestačila, má jedinečnou možnost navštívit Krkonošské centrum environmentálního vzdělávání KRTEK sídlící u budovy Správy KRNAP, které je zajímavé svou nevšední ekologickou architekturou a nabízí svým návštěvníkům inspirativní semináře a přednášky.

A pokud hledáte ještě další nevšední zážitky, které byste v našem městě a jeho okolí mohli podniknout, neváhejte a navštivte Regionální turistické informační centrum Krkonoše v budově městské radnice, kde vám rádi poradí. 

Přijeďte do Vrchlabí, malebného horského města, ve kterém máte blízko k pestré přírodě Krkonošského národního parku, a zároveň si tu můžete užít pohodovou a přátelskou atmosféru díky místním lidem.

Vrchlabí