Nordic Walking v Krkonoších

Nordic Walking vychází z přirozené chůze, kterou zvládáme, takže stačí přidat jen hole a vyrazit do jedinečné a neuvěřitelně pestré přírody Krkonoš. Najdeme zde strmé ledovcové kary i rozlehlé horské louky, skalnaté hřebeny i malebná údolíčka lemovaná roubenými domky. Můžeme se zaposlouchat do hukotu vodopádů i tajemného ticha slatí a rašelinných jezírek. A pak je zde Sněžka, tato velebná královna hor, která důstojně shlíží na celé své panství. Nordic Walking v Krkonoších, to je nezapomenutelný zážitek!

Není snadné najít univerzální sport, který by vyhovoval všem. Někdo je omezen zdravotně, jiného zase nebaví běhat nebo se potit v posilovně. Novou moderní filozofii univerzálního pohybu přináší severská chůze, tedy Nordic Walking, která vás rozpohybuje a zároveň slouží i jako příjemná relaxace. Vyznavači tohoto sportu nejsou limitováni fyzickými schopnostmi ani věkem. Základním pilířem Nordic Walking jsou správné hole a technika. Proto jsou u nás připraveni zkušení instruktoři, aby vám s prvními kroky pomohli. Každý, kdo se rozhodne rozšířit své pohybové dovednosti, má možnost se v Krkonoších zúčastnit výuky, kurzu, výletu pro každého nebo programu "šitého na míru".

Krkonoše Vám nabízí různě náročné trasy, které vás zavedou na ta nejkrásnější místa a výhledy např. v okolí Špindlerova Mlýna, Pece pod Sněžkou, Černého Dolu, Malé Úpy a na další pohádková místa nejvyšších hor České republiky, a také na polské straně Krkonoš např. ve Sklářské Porubě. Spojte příjemné s užitečným a zlepšete svou fyzickou kondici při poznávání a dobývání vrcholků Krkonoš na vycházkách s hůlkami.

Pec pod Sněžkou