Hotel Jelínek***

Hotel Jelínek nabízí ubytování v centru nejznámějšího turistického střediska v Krkonoších. Hotel Jelínek se nachází ve Špindlerově Mlýně, přímo v samotném srdci tohoto krásného horského městečka na břehu řeky Labe.

Hotel Jelínek – ubytování:

Hotel Jelínek nabízí ubytování v 18 rustikálním nábytkem zařízených pokojích s celkovou kapacitou 41 lůžek. K dispozici jsou také apartmány. Vybavení pokojů: vlastní sociální zařízení, SAT TV, individuálně ovládané topení, minibar, trezor, vysoušeč vlasů či sušák na prádlo. Bezplatné připojení na internet přes hotelové WIFI. Hotel zajišťuje jak službu praní a žehlení nebo room servis.

Hotel Jelínek – stravování:

Stravování nabízí restaurace Trautenberk s kapacitou 100 míst, která je součástí hotelu Jelínek. Protože se hotel Jelínek snaží maximálně vyjít vstříc svým hostům, tak stravování je formou a la card a připravuje rovněž bezlepková jídla. Posedět si můžete hotelovém baru a k dispozici je i samostatný noční bar. Horskou atmosféru si vychutnáte na hotelové zateplené terase s výhledem na řeku.

Hotel Jelínek – další služby:

Hotel nabízí parkoviště, saunu, infrasaunu, vířivku, masáže a rehabilitační procedury, konferenční místnost s vybavením pro konference a školení, 60 míst. Dále je k dispozici stolní tenis nebo kulečník. V zimním období je hostům k dispozici lyžárna s uzamykatelnými skříňkami, vysoušeče bot a půjčovna lyží a snowboardů. Po dohodě je možné zajistit zapůjčení sněžných skútrů, čtyřkolek, program pro rodiny s dětmi, programy pro volný čas a outdoorové programy. Parkování je zdarma před hotelem. 

Hotel Jelínek video.

mail

Špindlerův Mlýn

Bedřichov 43, Špindlerův Mlýn, 543 51

Telefon:+420 499 329 626
GSM:+420 775 381 387
E-mail:info@jelinek-spindl.com
Web:www.jelinek-spindl.czwww.facebook.com/Jelinekspindl

Cyklisté vítáni

ANO

Klasifikace

***

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV na pokoji
WiFi
konferenční místnost
zahrada, terasa
vybavení pro školení
sauna
dětské hřiště / dětský koutek
půjčovna kol
půjčovna lyží
parkoviště
zvířata akceptována
bezbariérový přístup
kreditní karty akceptovány
trezor
výtah

Doplňkové služby

snídaně
polopenze
praní, žehlení
masáže, rehabilitace
konferenční služby

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 41
Přistýlky: 6
Celkový počet pokojů: 18
Druhy pokojů: 1 lůžkové, 2 lůžkové, 3 lůžkové, apartmá
Počet 2 lůžkových: 9
Počet 3 lůžkových: 5
Počet apartmá: 2