Za dávnými řemesly do Kryštofova Údolí

Dům Řemesel v Kryštofově Údolí je památkově chráněnou budovou v centru obce, ve které si budete moci nejen Vy, ale také Vaše děti užít spoustu řemeslných atrakcí a zábavy. Je také skvělým tipem, jak strávit hezké, výletní odpoledne.

Dům Řemesel je jednou ze zajímavostí, proč navštívit obec Kryštofovo Údolí. Nudit se tu nikdo nebude, neboť řemesla si tu můžete vyzkoušet a nahlédnout do tajemství  zvonkobraní, korálkárny, sluníčkování, keramiky a dalších řemeslných atrakcí. Pro příchozí se pořádá také výtvarné řádění v dílničkách. Děti se velmi zabaví a ani se jim určitě nebude chtít domů.

Dospěláci si zase mohou užít prohlídku 250 starého podstávkového domu, nahlédnout do keramických dílen či si prohlédnout nějakou výstavu. V Domě Řemesel pořádá pravidelné výstavy paní ilustrátorka Lenka Procházková a jsou vždy tematicky zaměřené (jarní, letní, adventní apod.). Můžete si také prohlédnout, jaké výtvarné a keramické kurzy se tu konají nebo si koupit nějaký ručně vyrobený suvenýr, který jinde, než v Domě Řemesel v Kryštofově Údolí, neseženete.

Dům Řemesel je v Kryštofově Údolí pro Vás otevřený o víkendech, a to od 11.00 do 16.00 hodin.

Přejeme Vám výlet plný zážitků.

Kryštofovo Údolí

Kryštofovo Údolí 75, Liberec 2, 460 02

Web:http://www.atelierami.cz