Pension Krupka 443

Pension Krupka č.p. 443 se nachází v klidné lokalitě asi 4 km od centra Vrchlabí v lyžařském areálu Herlíkovice – Bubákov, pouze 100 metrů od lyžařských vleků. Město Vrchlabí je jedním z největších turistických středisek v Krkonoších.

Pension Krupka 443 – ubytování:

Pension Krupka nabízí ubytování v dvoulůžkových až šestilůžkových pokojích, které jsou vybaveny sprchou, WC a umyvadlem. Pouze dva malé pokoje mají společné sociální zařízení. Pension také nabízí třílůžkový pokoj se samostatným vchodem. Pokoj je také vybaven sprchou, WC a umyvadlem. Vstup do pensionu jen v domácí obuvi.

Hostům je k dispozici jídelna a pěkná kuchyně. Možnost zajištění snídaní dle přání. Parkování přímo u penzionu. Lyžárna/úschovna kol, připojení k internetu WIFI. 

Pension Krupka 443 – okolí:

Přímo u penzionu leží lyžařský areál Herlíkovice a Bubákov se čtyřmi lyžařskými vleky v délce 200–800 m a sedačkovou lanovkou v délce 1400 metrů. K dispozici je 5 sjezdových tratí (černá – červená – modré), které jsou denně upravovány.

Další lyžařské areály jsou v nedalekém Špindlerově Mlýně nebo na Kněžickém vrchu.

Nejbližší autobusová zastávka 500 m.

Ve Vrchlabí najdete řadu služeb, ale i  Krkonošské muzeum, zámek, galerie, kino, kulturní dům a další turistické cíle. Ve Špindlerově Mlýně nabízí řadu celoročních sportovních aktivit, jako jsou horské koloběžky, lanový park, snowtubing, bobovou dráhu, sáňkařskou dráhu, aquapark a další.

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
WiFi
možnost vaření
gril, ohniště
zahrada, terasa
parkoviště
parkoviště
zvířata akceptována

Doplňkové služby

snídaně

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 20
Přistýlky: 4
Celkový počet pokojů: 6
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové
Počet 2 lůžkových: 1
Počet 3 lůžkových: 2
Počet 4 lůžkových: 3