Chalupa Podůlší

Chalupa v Podůlší leží v klidném prostředí nedaleko hlavní silnice na trase Turnov – Jičín, v turistickém regionu Český ráj. Ubytování je ideální jako výchozí cíl mnoha výletů jak na Hruboskalsko nebo do okolí města Jičína a Prachovských skal. Zároveň chalupa je ideálním místem pro dovolenou s dětmi – jak svojí kapacitou, tak velkou zahradou s velkou nabídkou děti – bazén, pískoviště, houpačky, trampolína a další.

Chalupa v Podůlší – ubytování:

Poloroubená chalupa Podůlší nabízí ubytování pro maximální počet 7 osob. K dispozici jsou dvě místnosti - ložnice s 5-ti lůžky (možnost zapůjčení dětské postýlky) a kuchyň s možností rozložení lůžka. Ubytování pro hosty je v roubené části domu a ve zděné bydlí majitel.
Vybavení kuchyně: lednice, elektrický sporák, mikrovlnná trouba, varná konvice, TV, radio, WI-FI.
Vybavení koupelny: sprchový kout a vana.
Parkování v uzavřené zahradě.

Ceník: cena za objekt / noc  - 1000 Kč.

Chalupa v Podůlší – další nabídka:

K nabídce chalupy Podůlší patří především ideální zázemí pro děti – velká oplocená zahrada, ohniště, houpačka, skluzavka, trampolína, pískoviště s domečkem pro děti nebo dětská postýlka.
Pro rodiče zahradní pergola s grilem a dobrým výhledem na hrající si děti.

Chalupa v Podůlší – okolí:

Chalupa leží na hranici dvou známých oblastí Českého ráje – Jičínska a Prachovských skal a oblastí hradu Trosky a Hruboskalska. Nedaleko jsou také Jinolické rybníky, město Jičín nebo město Sobotka. Chalupa leží v klidné části obce, ale nedaleko hlavních silničních tras. Chalupa má tedy velmi dobré dopravní spojení jak na Hradec Králové, Liberec nebo Prahu.

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV na pokoji
WiFi
možnost vaření
gril, ohniště
zahrada, terasa
venkovní bazén
dětské hřiště / dětský koutek
parkoviště

Doplňkové služby

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 5
Přistýlky: 2
Druhy pokojů: vícelůžkové
Počet vícelůžkových: 1