Penzion Medvědín

Horský penzion Medvědín se nachází v malebném údolí Dolní Mísečky v turistickém regionu Krkonoše. Svou polohou je vhodný pro pobyt v krásné přírodě a to jak na zimní, tak i letní dovolenou. Penzion je ideální pro jednotlivce, skupinové pobyty či rodiny s dětmi, školy, lyžařské výcviky, školy v přírodě, sportovní soustředění či jiné skupinové pobyty.

Penzion Medvědín – ubytování:

Penzion je třípodlažní s celkovou kapacitou 52 lůžek. V penzionu je k dispozici 18 prostorných pokojů s vlastním sociálním zařízením. V I. patře se nachází 10 pokojů v rozložení 2–5 lůžek. V II. patře 8 pokojů v rozložení 2–3 lůžka, dále je zde společenská místnost s kulečníkem a šipkami.

Penzion Medvědín – další vybavení:

V přízemí je restaurace s barem – jídelna, lyžárna/úschovna kol, úschovna bot, sociální zařízení, vířivka a sauna. U penzionu je k dispozici ohniště, gril, udírna, hřiště pro děti, travnaté sportovní hřiště a venkovní bazén. V penzionu se můžete bezplatné připojení WIFI. 

Penzion Medvědín – stravování:

Stravování formou polopenze, po dohodě lze zajistit i pobyt pouze snídaní, plnou penzí či bez stravy. Možnost zakoupení občerstvení na baru.

Penzion Medvědín – okolí:

Penzion Medvědín se nachází v blízkosti Ski areálu Horní Mísečky. V docházkové vzdálenosti je menší, cenově velmi příznivý vlek, vhodný pro začátečníky i pokročilé lyžaře. Zimní sezóna zde trvá  zpravidla od konce listopadu do začátku května. Nedaleko najdete lyžařskou školu, prodej skipasů a půjčovnu lyžařského vybavení. V letních a podzimních měsících jsou zde výborné podmínky pro horskou turistiku a cykloturistiku.

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV ve společenské místnosti
WiFi
gril, ohniště
zahrada, terasa
venkovní bazén
sauna
dětské hřiště / dětský koutek
hřiště
parkoviště
zvířata akceptována

Doplňkové služby

snídaně
polopenze
plná penze

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 52
Celkový počet pokojů: 18
Druhy pokojů: 1 lůžkové, 2 lůžkové, 3 lůžkové, vícelůžkové
Počet 1 lůžkových: 1
Počet 2 lůžkových: 8
Počet 3 lůžkových: 5
Počet vícelůžkových: 4