Lovecká chata, Velká Úpa

Penzion Lovecká chata se leží na klidném místě v centru horské obce Pec pod Sněžkou v turistickém regiony východní Krkonoše. Penzion se nachází cca 40 m od příjezdové komunikace za řekou Úpou, přes kterou vede můstek na vlastní parkoviště.

Penzion Lovecká chata - chráněná národní kulturní památka - dříve usedlost horského dřevorubce, truhláře a zemědělce - stylový penzion, s původní výbavou a atmosférou horské chalupy, se nachází uprostřed luk s rybníčkem mezi lesem a pstruhovou říčkou Úpou. 

Mají přítulné ovečky s jehňaty, mazlivé králíky, hudrujícího krocana a pstruhy ve velkém akváriu a v rybníčku. 

V nekuřácké Lovecké chatě preferují pohodu a klid.

Penzion - pokoje:

V Lovecké chatě nabízí 3 mezonetové pokoje (které umožňují oddělené spaní děti / rodiče apod.) s vlastním sociálním zařízením, sedací soupravou, novým nábytkem s možností TV a WIFI, 1 pokoj v původním stylu s krbovými kamny a vlastním sociálním zařízením, a 2 pokoje se společným sociálním zařízením.

  • 3x pokoj typ A  ( 4x lůžko + 2x přistýlka): Podkrovní pokoj kompletně zařízený novým nábytkem s vlastním sociálním zařízením. S možností televize a WIFI.
  • 2x pokoj typ B  ( 3x lůžko + 1x přistýlka): Podkrovní pokoj kompletně zařízený novým nábytkem se společným sociálním zařízením. S možností televize a WIFI.

Penzion  - vybavení:

V Lovecké chatě je sušárna bot a oděvů, pračka, žehlírna, lyžárna, úschovna kol, společenské hry a hlavně stylová jídelna s funkčními kachlovými kamny. Zaměřují se zde na vaření tradiční české a krkonošské kuchyně, čerstvých ryb z vlastního venkovního akvária, zvěřiny i produktů z vlastní mini farmy.
U chaty je venkovní terasa s výhledem na rybníček, kde si můžete na umělou mušku chytnout „oběd“. Posedět můžete též u grilu či udírny vedle velkého akvária a rozkvetlé skalky. V létě můžete sbírat borůvky a houby, v zimě stavět iglú, sněhuláky nebo děti bobovat na našich loukách.

Penzion Lovecká chata - stravování:

Ke stravování našich hostů slouží penzion a restaurace Tetřívek, naproti Lovecké chatě vzdálený 50 m.


mail

Pec pod Sněžkou

Velká Úpa 204, Pec pod Sněžkou, 542 21

GSM:+420 775 113 035
+420 775 113 039
E-mail:loveckachata@h-r.cz
Web:http://www.h-r.cz/cz/hr/lovecka-chata/

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s vanou / sprchou
společná koupelna
TV na pokoji
WiFi
gril, ohniště
zahrada, terasa
venkovní bazén
dětské hřiště / dětský koutek
půjčovna kol
půjčovna lyží
parkoviště
parkoviště
zvířata akceptována

Doplňkové služby

snídaně
polopenze
plná penze
praní, žehlení

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 20
Přistýlky: 10
Celkový počet pokojů: 6
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové