Apartmány Bedřichov

Bedřichov Apartmány se nachází přímo na hlavní sjezdovce Malinovka v lyžařském areálu Bedřichov v malebném prostředí Jizerských hor.

Pro ubytování si můžete vybrat buď Apartmánový dům se sedmi apartmány či útulnou malou chatu pro dvě rodiny nebo malou skupinu.

Každý apartmán má nádobím vybavenou kuchyňku s dvojvařičem, malou ledničkou, mikrovlnkou a varnou konvicí. Dále je v každém apartmánu koupelna se sprchovým koutem a WC. TV je na pokoji i ve společenské místnosti.

Jelikož je ubytování v Apartmánovém domě a v Chatě přímo uprostřed sjezdovky, nelze v zimním období k objektům dojet autem, je proto nutné zaparkovat na parkovišti vzdáleném cca 300 m.

Ubytovací kapacita

Kapacita Apartmánů je 26 míst v sedmi tří až pětilůžkových apartmánech. Pokoje jsou prostorné, vybavené sociálním zařízením (koupelna + WC), TV a WiFi. Pro ubytování dále slouží chatka pro 8-10 osob, vybavená TV, WiFi, WC a sprchovým koutem.

Poskytované služby

Společenská místnost se 6 stoly, velkou TV a malým dětským koutkem je v přízemí. U vstupu je prostorná lyžárna s vyhříváním na boty a bundy, uzamykatelné skříňky na lyžařské vybavení. V obou objektech je bezdrátová wifi síť zdarma.

mail

Bedřichov

Bedřichov 251, 468 12

GSM:+420 601 302 030
E-mail:info@starazivohost.cz
Web:www.bedrichovapartmany.cz

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV na pokoji
TV ve společenské místnosti
WiFi
možnost vaření
gril, ohniště

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 268
Celkový počet pokojů: 7
Druhy pokojů: 3 lůžkové, 4 lůžkové, vícelůžkové, apartmá
Počet apartmá: 5
Kapacita chatek: 8
Počet chatek celkem: 1