Hostel Lípa

Hostel Lípa je součástí hotelového komplexu Lípa Resort, který zahrnuje rovněž Penzion Lípa, Aparthotel Lípa, Restauraci Lípa a Relax centrum se saunou, masážemi, fitness, soláriem. Resort Lípa se nachází v Krásné Lípě v turistickém regionu České Švýcarsko. Lípa Resort je zaměřen převážně na sportovně-rekreační trávení volného času a na firemní turistiku. Chvíle volna si zde užijí rodiny s dětmi, mladé páry, skupiny přátel i aktivní důchodci. Všechny objekty jsou bezbariérově přístupné a přizpůsobené osobám se sníženou schopností orientace a pohybu.

Hostel Lípa - ubytování:

Hostel Lípa nabízí dva dvoulůžkové bezbariérové pokoje se společným sociálním zařízením. Tři pokoje turistické kategorie – třílůžkový, čtyřlůžkový a pětilůžkový pokoj a apartmány v podkroví s krásným výhledem. Dva apartmány jsou se čtyřmi lůžky a dva se dvěma lůžky. Každý apartmán má vlastní WC a sprchu a možnost využití společné kuchyně. Všechny pokoje jsou vybaveny TV se satelitním příjmem, Wi-Fi a šatní skříní, hotelovou kosmetikou.

Hostel Lípa – ostatní služby:

Bezbariérový přístup, dětský koutek, fitness, garáž, masáže, platby kartou, možnost plné penze pro skupiny, pořádaní seminářů a školení, nekuřácké prostředí, posilovna, půjčovna kol, restaurace, sauna, solárium, spinning, úschovna kol a lyží, uzavřené parkoviště, zajišťování průvodcovských akcí. 

Hostel Lípa – okolí: 

Národní park České Švýcarsko spolu se sousedním Saským Švýcarskem představují ideální místo pro odpočinek a načerpání nových sil. Přirozená krása krajiny s romantickými zákoutími, lidovou architekturou a krásnými vyhlídkami vybízí k objevování a poznání.

Kromě tradiční pěší turistiky si zde místo našla i cykloturistika, projížďky na koních, golf, či výlety lodí po Labi.

České Švýcarsko je od  května 2009 nositelem významného ocenění, kterým je titul Evropská destinace nejvyšší kvality za Českou republiku a řadí se tak mezi dvacet jedna nejvýznamnějších evropských turistických regionů.

Přijměte naše pozvání a objevte krajinu plnou skalních roklí, vyhlídek a podstávkových domů.

Další tipy na výlet zde.

mail

Krásná Lípa

Pražská 4 / 278, Krásná Lípa, 407 46

Telefon:+420 412 713 111
GSM:+420 775 592 230
E-mail:recepce@lipa-resort.cz
Web:www.lipa-resort.cz

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
společná koupelna
TV na pokoji
WiFi
možnost vaření
konferenční místnost
vybavení pro školení
tělocvična, fitness
sauna
půjčovna kol
parkoviště
parkoviště
zvířata akceptována
bezbariérový přístup
kreditní karty akceptovány
výtah

Doplňkové služby

snídaně
polopenze
plná penze
masáže, rehabilitace

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 28
Celkový počet pokojů: 5
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, vícelůžkové, apartmá
Počet 2 lůžkových: 2
Počet 3 lůžkových: 1
Počet 4 lůžkových: 1
Počet vícelůžkových: 1
Počet apartmá: 4