Penzion Lípa

Penzion Lípa je součástí ubytovacího komplexu Lípa Resort, který zahrnuje rovněž Aparthotel Lípa, Hostel Lípa, Restauraci Lípa a Relax centrum se saunou, masážemi, fitness zónou, soláriem, aj. Lípa Resort se nachází v Krásné Lípě v turistickém regionu České Švýcarsko a je zaměřen převážně na sportovně-rekreační trávení volného času a na firemní turistiku. Chvíle volna si zde užijí rodiny s dětmi, mladé páry, skupiny přátel i aktivní důchodci. Všechny objekty jsou bezbariérově přístupné a přizpůsobené osobám se sníženou schopností orientace a pohybu.

Penzion Lípa - ubytování:

Penzion Lípa nabízí 18 nekuřáckých pokojů. Některé pokoje mají možnost přistýlky. Jeden pokoj je bezbariérový a čtyři pokoje jsou uzpůsobeny pro hosty s horší pohyblivostí. Celkem je hostům k dispozici 43 lůžek. Každý pokoj je vybaven stylovým nábytkem a kvalitními lůžky s komfortní matrací, LCD televizí se satelitním příjmem, WiFi připojením, telefonem, skříní, koupelnou s WC a sprchovým koutem a skříní. Pokoj je odemykán a ovládán kartou.

Penzion Lípa – ostatní služby:

Bezbariérový přístup, nekuřácké prostředí, parkoviště, podzemní garáže, dětský koutek, posilovna, sauna, solárium, spinning, masáže, půjčovna kol, úschovna kol a jiného sportovního náčiní, platby kartou, restaurace, možnost plné penze (pro skupiny), pořádání seminářů a školení, zajišťování průvodcovských akcí. 

Penzion Lípa – okolí: 

Národní park České Švýcarsko spolu se sousedním Saským Švýcarskem představují ideální místo pro odpočinek a načerpání nových sil. Přirozená krása krajiny s romantickými zákoutími, lidovou architekturou a krásnými vyhlídkami vybízí k objevování a poznání.

Kromě tradiční pěší turistiky si zde místo našla i cykloturistika, projížďky na koních, golf, či výlety lodí po Labi.

České Švýcarsko je od  května 2009 nositelem významného ocenění, kterým je titul Evropská destinace nejvyšší kvality za Českou republiku a řadí se tak mezi dvacet jedna nejvýznamnějších evropských turistických regionů.

Přijměte naše pozvání a objevte krajinu plnou skalních roklí, vyhlídek a podstávkových domů.

Další tipy na výlet zde.

mail

Krásná Lípa

Pražská 4 / 278, Krásná Lípa, 407 46

Telefon:+420 412 713 111
GSM:+420 775 592 230
E-mail:recepce@lipa-resort.cz
Web:www.lipa-resort.cz

Klasifikace

***

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV na pokoji
WiFi
tělocvična, fitness
sauna
půjčovna kol
parkoviště
parkoviště
zvířata akceptována
bezbariérový přístup
kreditní karty akceptovány
výtah

Doplňkové služby

snídaně
polopenze
plná penze
masáže, rehabilitace

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 43
Přistýlky: 7
Celkový počet pokojů: 18
Druhy pokojů: 2 lůžkové, vícelůžkové
Počet 2 lůžkových: 12
Počet vícelůžkových: 6