Penzion Bouda U Kostela

Rodinný penzion Bouda U Kostela se nachází v Malé Úpě v samém srdci Krkonoš. Nabízí stylové ubytování v příjemném prostředí s klidnou atmosférou. Je ideální místo pro letní i zimní dovolenou v Krkonoších.

Ubytování:

K ubytování můžete využít 2, 3, 4 - lůžkové pokoje nebo apartmá, které má oddělené ložnice. Tyto pokoje i apartmá jsou po rekonstrukci a jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením. Dále nabízí ubytování pro turisty v nižší cenové relaci. Kapacita je 30 lůžek, z toho 15 + 2 přistýlky se sociálním zařízením na pokoji a turistické ubytování ve čtyřech pokojích 15 lůžek se společnou koupelnou.

V letních měsících je k dispozici parkoviště s kamerovým systémem, v zimním období pak hlídané parkoviště na Pomezkách. V ceně pobytu je zahrnuta přeprava osob i zavazadel sněžným vozidlem v den příjezdu i odjezdu hostů. V celém objektu je k dispozici Wi-fi připojení k internetu zdarma.

Stravování:

V přízemí se nachází útulná restaurace s nádechem staročeské hospůdky. Za sychravého počasí je restaurace vyhřívaná také krbem a praskání polínek dodává posezení tu správnou krkonošskou atmosféru. Můžete zde ochutnat čerstvý domácí chléb, dezerty, domácí jogurty i skvělé marmelády. Turisté si mohou odpočinout na letní terase a děti pohrát na velkém venkovním hřišti. Před restaurací je též sportoviště na volejbal či nohejbal a hřiště na malou kopanou. Při nepřízni počasí přímo v restauraci naleznou děti dětský koutek s hradem a skluzavkou a dospělí si mohou odpočinout u hořícího krbu.

Další služby:

V celém areálu penzionu a restaurace se můžete připojit k internetu přes Wi-Fi.
Parkování u penzionu a úschovna kol a lyží jsou k dispozici.

Bouda U Kostela Krkonoše se nachází 250 m od  lyžařského areálu SKIMU. Areál splňuje podmínky jak pro začátečníky, tak pro pokročilé sjezdaře. Penzion má výhodnou pozici i pro běžkaře – upravovaná stopa vede přímo kolem chalupy. Je ideálním „základním táborem“ pro vaše výlety do hor, cyklistické výlety nebo klidný relax.

V letním období Krkonoše vybízí k výstupům na vrcholy hor po značených turistických stezkách. Milovníky horských kol lákají na dobře vyznačené cyklostezky a nenáročné k pěším procházkám nedotčenou přírodou. Sběr lesních plodin a houbaření je další sběru les. 

Rodiny s dětmi ocení venkovní hřiště i dětskou hernu. Bazén, saunu, solárium, fitcentrum, bowling, ruské kuželky, ricochet, tenisový kurt, víceúčelovou sportovní halu, minigolf i jinou zábavu můžete využít v blízkosti penzionu. 

Nejatraktivnější výlety nejen pro malé

  • Pohádková stezka - více informací zde.
  • Chata Krakonoš s čertovým mlýnkem
  • Procházka okolo Kraví hory s překrásným výhledem na Sněžku
  • Pomezní Boudy

Turistika - celodenní výlety

  • Výlet na Sněžku
  • Pramen Labe a Pančavský vodopád
  • Černohorské rašeliniště
  • Lesní hrádek Aichelburg
  • Rozhledna Hnědý Vrch
  • Křížová cesta
mail

Malá Úpa

Dolní Malá Úpa 72, 542 27

Telefon:+420 491 422 330
GSM:+4 207 606 107 700
E-mail:info@horskarecepce.cz
Web:https://boudaukostela.cz/

Klasifikace

***

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV ve společenské místnosti
WiFi
gril, ohniště
taneční parket
dětské hřiště / dětský koutek
hřiště
parkoviště
zvířata akceptována

Doplňkové služby

snídaně

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 24
Přistýlky: 5
Celkový počet pokojů: 5
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, vícelůžkové
Počet 2 lůžkových: 1
Počet 3 lůžkových: 1
Počet vícelůžkových: 3