Penzion U vleku

Penzion U vleku se nachází ve městě Jablonec nad Jizerou, 100 metrů od centra města. Jablonec nad Jizerou je jedním z lyžařských center západních Krkonoš. Penzion svojí polohou je ideální především pro lyžaře, leží 100 metrů od SKI areálu Kamenec.

Penzion U vleku – ubytování:

Penzion U vlek nabízí 8 pokojů s vlastním sociálním zařízením. Penzion s kapacitou 16–26 osob je vhodný pro rodinou rekreaci, sportovní skupiny nebo firemní teambuilding. V penzionu se nachází zařízená kuchyň s jídelnou, kterou můžete využít pro přípravu vlastních pokrmů, případně využít restauraci s výbornou kuchyní 20 metrů od penzionu.

K dispozici bezplatné připojení na internet WIFI a parkování na pozemku penzionu.

Penzion nabízí týdenní pobyty vždy s příjezdem a odjezdem v sobotu.

Penzion U vleku  okolí:

V docházkové vzdálenosti od penzionu najdete skvěle vybavené dětské hřiště situované uprostřed udržovaného parku, koupaliště s venkovním bazénem, tenisové a volejbalové kurty, fotbalové hřiště. Pro milovníky rybaření v blízkosti penzionu protéká řeka Jizera. Jablonec nad Jizerou je skvělým výchozím bodem do Krkonošského národního parku, kde milovníci přírody a aktivního života najdou mnoho možností k podnikání různých aktivit.

V zimním období můžete v blízkosti využít mnoho lokalit k zimním sportům. V letním období pak nesčetně možností k výletům, pěším a cyklistickým túrám. Jablonec nad Jizerou bývá nazýván "bránou do Krkonoš" Město Jablonec nad Jizerou je jedním z turistických středisek Krkonoš. Jablonec nad Jizerou leží nedaleko dalších významných krkonošských měst a obcí jako jsou Paseky nad Jizerou, Vysoké nad Jizerou nebo Rokytnice.
mail

Jablonec nad Jizerou

Jablonec nad Jizerou 572, 512 43

GSM:+420 602 333 985
E-mail:penzionuvleku@seznam.cz

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
TV ve společenské místnosti
gril, ohniště
zahrada, terasa
parkoviště
zvířata akceptována
trezor

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 26
Přistýlky: 4
Celkový počet pokojů: 8
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, vícelůžkové
Počet 2 lůžkových: 2
Počet 3 lůžkových: 2
Počet 4 lůžkových: 2
Počet vícelůžkových: 2