Chata Beata

Chata Beata nabízí ubytování v malebné části Krkonošského národního parku, v malé obci Horní Albeřice, 5 km severně od Horního Maršova v nadmořské výšce 750 m n. m. Poblíž obce Horní Albeřice se nacházejí nejrozsáhlejší krasové útvary v regionu Krkonoše.

Chalupa Beata je částečně roubená, vybavena masivním dřevěným nábytkem a má velmi příjemnou horskou atmosféru, kterou ve všech místnostech umocňují obrázky ze života Krkonoš v minulosti.

Chalupa Beata – ubytování a příslušenství:

K ubytování zde nabízí 4 apartmány. Každý apartmán je vybaven koupelnou (sprchový kout, WC, umyvadlo), plnohodnotnou kuchyňkou, lednicí s mrazákem, mikrovlnou troubou, TV se satelitem a dostatkem úložných prostor, věšáčků apod. Hostům také k dispozici pračka. 

K dispozici je připojení k internetu prostřednictvím bezdrátové sítě WiFi.

V přízemí jsou dvě propojené společenské místnosti. První místnost má bar (pro pořádání oslav, akcí), jídelní stoly a dětský koutek. Druhá společenská místnost s posezením u krbu j vybavena velkou TV/SAT, DVD přehrávačem, domácím kinem.

Chalupa Beata – stravování:

Jídlo na chatě nezajišťují, stravovat se budete z vlastních zdrojů (každý apartmán má vlastní, plně vybavenou kuchyňku).

Chalupa Beata – další vybavení:

- lyžárna (každý apartmán má svou uzamykatelnou skříňku na lyže)
- místnost pro kola (uzamykatelná), venkovní hračky, sáňky apod.
- topení elektrickými akumulačními kamny
- venkovní dětské hřiště s prolézačkami a malým pískovištěm s krytem
- venkovní ohniště s posezením

K dispozici je i přenosný gril.

Po předchozí domluvě je možné vzít sebou svého slušně vychovaného mazlíčka. Z ohledu na ostatní rekreanty neberte prosím své miláčky do společenských místností.

V létě i v zimně je parkování možné u chaty, ve sněhové sezóně doporučujeme na dojezd přímo k chatě sněhové řetězy. Výjimečně, při mimořádném zasněžení, je nutno parkovat poblíž hotelu Stará Celnice, na dovoz zavazadel jsou na chatě saně. Když správce či majitel může, pomůže.

Chata poskytuje ideální podmínky pro dovolenou rodin s dětmi všeho věku. Avšak nejen pro ně. Velmi vhodná je pro všechny, kteří při své rekreaci vyhledávají klid, přírodu, aktivní i pasivní odpočinek, únik od ruchu civilizace a každodenního shonu, pocit komfortu a bezpečí. Turisté, cykloturisté, lyžaři i běžkaři si přijdou na své. Lyžařský vlek se školičkou je coby kamenem dohodil.

mail

Horní Maršov

Horní Albeřice 7, Horní Maršov, 542 26

GSM:+420 602 788 776
E-mail:chatabeata@seznam.cz
Web:www.chata-beata.cz

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV ve společenské místnosti
WiFi
možnost vaření
gril, ohniště
zahrada, terasa
dětské hřiště / dětský koutek
parkoviště
zvířata akceptována

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 22
Druhy pokojů: apartmá
Počet apartmá: 4