Penzion Vital

Rodinný penzion ležící na velmi klidném místě na cyklostezce č. 3006 je přirozenou vstupní bránou do Jizerských hor. Penzion disponuje velkou oplocenou zahradou, dětským i multifunkčním travnatým hřištěm.

Rodinný penzion se nachází ve velmi klidné západní části CHKO Jizerské hory. Je zasazen do krásné přírodní scenérie na cyklostezce č. 3006 v bezprostřední blízkosti golfového resortu Ypsilon. Název penzionu současně vystihuje i jeho filozofii, která vedle vitality zahrnuje i pohodu, zdraví a aktivní odpočinek svých návštěvníků. Zdejší příroda nabízí vedle golfu i ideální podmínky pro turistiku, cyklistiku a běh.

Kromě útulných pokojů a apartmánů mezonetového typu vybavených minikuchyňkou a vlastní koupelnou mají hosté penzionu k dispozici společenskou místnost s kompletně vybavenou kuchyní, dětským koutkem, zimní zahradou s vířivkou. Celý penzion je vybaven stylovým nábytkem z masivního dřeva, jehož vůně spolu s plápolajícím ohněm v krbových kamnech navozuje jedinečnou atmosféru.

Samozřejmostí je oplocené parkování na vlastním pozemku penzionu. V objektu celého penzionu se nekouří, k dispozici je bezdrátové připojení k internetu. Součástí areálu je rozsáhlá oplocená zahrada s multifunkčním travnatým a dětským hřištěm. Hned v jejím sousedství objevíte i potůček s malým rybníčkem.

Ceník

mail

Liberec

K Fojtce 154, Liberec, 460 01

GSM:+420 608 658 880
E-mail:info@penzion-vital.cz
Web:www.penzion-vital.cz

Cyklisté vítáni

ANO

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV ve společenské místnosti
WiFi
možnost vaření
gril, ohniště
zahrada, terasa
sauna
dětské hřiště / dětský koutek
hřiště
půjčovna kol
půjčovna sportovních potřeb
parkoviště
parkoviště

Doplňkové služby

snídaně
masáže, rehabilitace

Ceny

Orientační cena za noc / osoba: 425 CZK
Orientační cena za noc se snídaní / osoba: 530 CZK

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 13
Přistýlky: 5
Celkový počet pokojů: 5
Druhy pokojů: 2 lůžkové, apartmá
Počet 2 lůžkových: 2
Počet apartmá: 3