TJ Sokol Mšeno

TJ Sokol Mšeno - pravidelné sportovní aktivity - oddíl volejbalu, nohejbalu, tenisu, atletiky, florbalu, lezení na umělé stěně a všestrannosti. Poskytování ubytování.

Sokol ve Mšeně byl založen v roce 1865, jen tři roky po založení Sokola pražského. Mšenská jednota je tak dnes nejstarší jednotou z župě Barákově. V roce 1919 se slavnostně otevřela nová sokolovna. Vystřídaly se tu různé oddíly: gymnastický, atletický, hokejový, odbíjené, horolezecký, střelecký, kuželkářský, tenisový, šachový, hudební, lyžařský, české házené, juda, florbalu, lezení na umělé stěně a další.

TJ Sokol Mšeno dnes čítá kolem 280 členů a obhospodařuje budovu sokolovny, lezeckou stěnu a dvě hřiště na vlastním pozemku za sokolovnou. Budova sokolovny je jediným větším sálem v okolí, slouží tedy kromě pravidelných sportovních aktivit i k účelům společenským a kulturním.

Ze služeb nabízí: ubytování, pronájem sálu, horolezecké stěny a kurtů.

Zacvičit si můžete přijít s předškolními dětmi, mladším i starším žactvem a ženami, dále je aktivní oddíl volejbalu, nohejbalu, tenisu, atletiky, florbalu, lezení na umělé stěně a všestrannosti. Jako pravidelné akce pořádají Karneval, Den Země, Běh naděje, volejbalové a nohejbalové turnaje, Kokořínský triatlon, Běh Debří, Běh Boudeckou roklí, filmové festivaly a další. Bližší informace o dění naleznete na www.sokolmseno.cz.

Shrnutí k ubytování:
Ubytovna, 35 lůžek na zemi neomezená, možnost stanování, soc. zařízení na patře, WC, sprchy, kuchyň, možnost vaření, sál, salónek, společenská místnost, vhodné pro skupinové pobyty, 700 m vzdálenost od nejbližší možnosti koupání, půjčovna sportovních potřeb, sportovní vyžití, stolní tenis, grilování, ohniště, pes povolen.


 

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 35
Druhy pokojů: 4 lůžkové, vícelůžkové