Chata Pecka

Chata Pecka má ideální polohu v obci Pec pod Sněžkou, v centru jednoho z největších a nejlépe vybavených horských středisek v regionu Krkonoše. Vlastní parkoviště se zajištěním úklidu sněhu a optimální poloha pouhých 100 m od autobusového nádraží směrem k lyžařskému areálu ji předurčuje ke všem druhům rekreace a sportovním aktivitám.

Chata Pecka - ubytování:

Chata s ubytovací kapacitou cca 20 osob je po celkové rozsáhlé rekonstrukci. Interiéry jsou vybaveny nábytkem, osvětlením a mnoha doplňky ve stylu 40. - 60. let 20. století (retro-Brusel styl). Vkusné vybavení vytváří přátelskou atmosféru ideální k pronájmu celé chaty skupině pro sportovní a společenská setkání.

V přízemí chaty je samostatné apartmá pro 2 - 4 osoby s vlastní plně vybavenou kuchyňkou, koupelnou a WC, výhledem do klidové zóny k potoku a vlastním TV. Apartmá je bezbariérové, vhodné i pro pobyt imobilních osob.

V patře chaty je umístěno šest 2-4 lůžkových pokojů, jeden čtyřlůžkový pokoj má vlastní TV a umyvadlo v pokoji. V patře je WC s umyvadlem, kompletní nové sociální zázemí je v přízemí.

Ve všech prostorách chaty je zákaz kouření.

Chata Pecka - stravování:

Dostatečně prostorná a velmi vkusně řešená společná kuchyň, která poslouží i velmi náročným návštěvníkům, je vybavena veškerým potřebným vybavením a slouží hostům k přípravě vlastních pokrmů

Chata Pecka - další služby:

WIFI příjem pro hosty zdarma.

Možnost zapůjčení dětské rozkládací postýlky a jídelní židličky.

Volný čas můžete trávit ve společenské místnosti, která je vybavena TV se satelitním příjmem mnoha českých, slovenských a zahraničních programů, rádiem s CD přehrávačem, knihovnou a hrami pro děti.

Také můžete využít možností posezení a odpočinku v samostatné hale.

Prostornou lyžárnou, která je v dostatečné kapacitě vybavena stojany na lyže a snowboardy, procházíte do vyhřívané místnosti se zařízením na sušení sportovní obuvi.

Přímo u chaty je zdarma pro hosty k dispozici parkoviště s úklidem sněhu v zimním období.

mail

Pec pod Sněžkou

Pec pod Sněžkou 171, 542 21

GSM:+420 603 103 041
E-mail:sittova.pecka@seznam.cz
Web:https://chatapecka.cz

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
společná koupelna
TV na pokoji
TV ve společenské místnosti
WiFi
možnost vaření
gril, ohniště
parkoviště
zvířata akceptována

Doplňkové služby

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 20
Přistýlky: 2
Celkový počet pokojů: 6
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, apartmá
Počet 2 lůžkových: 2
Počet 3 lůžkových: 1
Počet 4 lůžkových: 3
Počet apartmá: 1

Ceník

Odkaz: https://chatapecka.cz/index.php/cenik/