Garni hotel Olympia***

Hotel Olympia se stoletou tradicí poskytuje kvalitní ubytování a další služby na hlavní třídě v živém centru města Česká Lípa, které se nachází v regionu Máchův kraj.

V historicky ceněných secesních domech z počátku 20. století vznikl po kompletní rekonstrukci (1993-1994 a 2000, 2002) moderní hotel, který stálým rozšiřováním nabízených služeb zvyšuje svůj komfort a atraktivitu pro zahraniční i domácí návštěvníky našeho města. Bezbariérový vstup do hotelu je z malého parku s fontánou v Bulharské ulici. Prostorná a přesto útulná vstupní hala s recepcí zaujme svou příjemnou barevností. Barvy ostatně hrají v hotelu velmi důležitou roli.

Hotel má celkovou kapacitu 52 lůžek. Na třech podlažích s výtahem se mohou hosté ubytovat ve 23 jedno- až třílůžkových pokojích a v pěti luxusních apartmánech. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou/WC, telefonem, TV se satelitním příjmem a minibarem. Apartmány a některé pokoje mají vanu a bidet, několik pokojů/apartmánů disponují lodžií/terasou.

V přízemí hotelu se nachází hotelová restaurace, kde mohou hosté v příjemném prostředí ochutnat speciality domácí i mezinárodní kuchyně, dále je zde restaurace-pivnice, herna, rautový a malý salonek a kongresový sál.

Sportovní vyžití nabízí hotelové relax centrum (bowling, squash, finská sauna). Parking je možný zdarma na zabezpečeném hotelovém parkovišti - též pro 1-2 autobusy, nebo v hotelových garážích za úplatu.

Finská sauna: umožní relaxaci těla i ducha až deseti osobám. K dispozici je dále: odpočívárna s polohovatelnými lehátky, relaxační hudbou a aromaterapií, ochlazovací káď a sprchy tropický déšť.

Otevírací doba v sezóně : denně 14.00 - 22.00, v červenci pouze ve středu, pátek a v neděli, v srpnu zavřeno.


KONGRESY A ŠKOLENÍ
Pro školení, semináře, prezentace, ale i rodinné a jiné oslavy můžete využít dva salonky s denním osvětlením a kapacitou max. 30 osob. Občerstvení, teplá i studená jídla dle dohody. Promítací plátno, flip-chart k dispozici.

KONGRESOVÝ SÁL
Kongresový sál s kapacitou až 100 osob byl uveden do provozu v únoru 2004. Je atraktivní svým terasovým uspořádáním a příjemným prostředím s vynikající akustikou bez použití technických zařízení. Sál je plně klimatizovaný, bez přístupu denního světla. Variabilita uspořádání sezení a vybavení sálu moderní audio-vizuální a prezentační technikou umožňuje jeho mnohostranné využití počínaje pořádáním kongresů, seminářů, prezentací, firemních akcí atd. přes různé společenské a kulturní akce až po akce ryze soukromé - oslavy, svatby či večírky...

Ve spojení se službami poskytovanými hotelem (ubytování, stravování, parking a doplňkové služby) a nabídkou sportovně - relaxačního zázemí lze hotel Olympia zařadit mezi hotely typu business.


mail

Česká Lípa

Bulharská 4 / 853, Česká Lípa, 470 01

Telefon:+420 487 823 800
E-mail:info@hotelolympia-cl.cz
Web:www.hotelolympia-cl.cz

Klasifikace

***

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV na pokoji
WiFi
konferenční místnost
zahrada, terasa
vybavení pro školení
půjčovna sportovních potřeb
parkoviště
parkoviště pro autobusy
zvířata akceptována
kreditní karty akceptovány
trezor
výtah

Doplňkové služby

snídaně
praní, žehlení
masáže, rehabilitace
konferenční služby
Počet kurtů
2
Druh kurtů
vnitřní
Počet drah
5

Ceny

Orientační cena za noc se snídaní / osoba: 1 090 CZK

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 48
Přistýlky: 4
Celkový počet pokojů: 28
Druhy pokojů: 1 lůžkové, 2 lůžkové, apartmá
Počet 1 lůžkových: 10
Počet 2 lůžkových: 13
Počet apartmá: 5