Rekreační areál a restaurace Vzlet, Lázně Libverda

Rekreační areál Vzlet se nachází v horní části obce Lázně Libverda, v severní části Jizerských hor, 25 km od Liberce. Místo je dostupné autem (vlastní parkoviště u objektu) i autobusem (zastávka cca 600 m).

V objektu je k dispozici nově zrekonstruované ubytování typu turistické ubytovny/hostelu s celkovou kapacitou 26 lůžek, restaurace s barem, moderní tělocvična, tenisové a volejbalové kurty. Chatu doporučujeme jako nejvhodnější ubytování pro bajkery v  Libverdě, školním i volnočasovým dětským skupinám, turistickým a sportovním klubům a kolektivům. Je zde možné pořádat soustředění, semináře, kurzy, srazy, oslavy, školní výlety apod. 

Lázeňské centrum s kolonádou je vzdáleno cca 1,2 km, nástupní místo na stezky Singltreku pod Smrkem je vzdáleno cca 1,6 km (Obří sud nebo Chata Hubertka). Jedním ze tří oficiálních nástupních míst se zázemím je v Libverdě Bikecentrum Libverda.  Bikecentrum nabízí od dubna do listopadu k zapůjčení kola zn. Rock Machine, veškeré služby zde jsou šité na míru cyklistům. Součástí centra je i stanice Horské služby.

Pro bajkery rekreační areál Vzlet nabízí bezpečné uložení jízdních kol, po dohodě možnost servisu a mytí v blízkém Bikecentru Libverda, zajištění celoroční dopravy osob, kol a lyží vlastním minibusem taktéž po dohodě.

Areál provozuje obecní úřad Lázně Libverda čp.16, 463 62 pošta Hejnice. Virtuální prohlídky a fotogalerie na www.areal-vzlet.cz

Okolí rekreačního areálu Vzlet je vhodné pro cyklisty a bajkery,  horskou turistiku, relaxační procházky, běh pro zdraví,  v zimě pro běh na lyžích, sáňkování a lyžováníMožnost využití široké nabídky relaxačních a léčebných procedur místních lázní.

Ceny se odvíjejí od počtu osob ve skupině, vždy je to na individuální dohodě.

Otevírací doba se během roku přizpůsobuje ubytovaným hostům.

Aktuální informace na www.laznelibverda.cz


mail

Lázně Libverda

Lázně Libverda 56, 463 62

GSM:+420 734 379 702
E-mail:dasamaderova@seznam.cz
Web:www.areal-vzlet.cz

Vybavení

společná koupelna
TV ve společenské místnosti
WiFi
gril, ohniště
zahrada, terasa
tělocvična, fitness
hřiště
půjčovna kol
parkoviště

Doplňkové služby

snídaně
polopenze
plná penze
Počet kurtů
1
Druh kurtů
venkovní
Vybavení a služby
parkoviště
WC / sprchy
WC / sprchy
občerstvení
půjčovna sportovního vybavení
Typ sportovního zařízení
sportoviště
sportovní hala

Ceny

Orientační cena za noc / osoba: 215 CZK

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 29
Celkový počet pokojů: 6
Druhy pokojů: 1 lůžkové, 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, vícelůžkové
Počet 1 lůžkových: 1
Počet 2 lůžkových: 1
Počet 3 lůžkových: 1
Počet 4 lůžkových: 1
Počet vícelůžkových: 3