Penzion Cabák

Penzion Cabák nabízí ubytování na okraji města Vrchlabí, v turistickém regionu Krkonoše. Celoroční ubytování s klidnou atmosférou malého rodinného penzionu je vhodné pro rekreační i pracovní pobyty.

Penzion Cabák  – ubytování:

Kapacita penzionu v přízemíje 13 lůžek, společenská místnost pro všechny 4 pokoje. V podkrovním prostorném apartmá 5 lůžekav malém apartmá 2 lůžka. Pro rodiny s malými dětmi zapůjčení cestovní postýlky. Pro bezpečnost malých děti je schodiště zajištěno uzavíratelnou brankou. Hostům jsou k dispozici ventilátory v letním období.

WIFI internet zdarma. Parkování pro ubytované hosty na oploceném parkovišti přímo u penzionu – stání pro 6 aut. Pro každý pokoj garance 1 parkovací stání.

K dispozici uzamykatelná lyžárna, vhodná také pro kočárky a kola, pro motorkáře uzamykatelná garáž.

Celý objekt je nekuřácký  kouření je možné na venkovní terase.

Penzion Cabák – stravování:

Součástí penzionu je vybavená kuchyň s prostornou jídelnou.
Vybavení kuchyně:2 ledničky, myčka nádobí, čtyřplotýnkový vařič, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, kávovar a nádobí. Denně čisté utěrky a mycí prostředek na nádobí jsou samozřejmostí.
Pro malé strávníky je připravena dětská jídelní židlička.

Pobyt lze objednat také se snídaní a na ostatní jídla můžete využít služeb okolních restaurací. Ta nejbližší je vzdálena pouhých 200 m a nabízí možnost obědů a večeří.

Penzion Cabák – služby a aktivity:

Slunná terasa se zahradním nábytkem a lehátky, dětský koutek, altán s grilem, bazén, dětské hřiště – houpačky, průlezky, pískoviště, skluzavky, dětská horolezecká stěna, trampolína, badminton, kriket, společenské hry, stolní fotbálek, stolní tenis, pro letní večery flaušové deky na přikrytí, vysoušeč vlasů, žehlička, žehlící prkno, venkovní sušák prádla s kolíčky.

Terasa je z části zastřešená. Je orientovaná na východ a má vchod přímo z jídelny, takže ji lze využít pro pohodové snídaně venku.

Dětský koutek – v letních měsících je koutek umístěn v zahradním altánu, v zimních měsících na požádání v jídelně. Jeho součástí je dětská kuchyňka, hrací koberec, hračky, omalovánky, dětské knihy. Hrací koberec možno umístit také přímo v pokoji.

Společenské hry – Ruleta, Člověče nezlob se, karty, pexesa a jiné.


Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
WiFi
možnost vaření
gril, ohniště
zahrada, terasa
venkovní bazén
dětské hřiště / dětský koutek
parkoviště
parkoviště

Doplňkové služby

snídaně

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 20
Celkový počet pokojů: 6
Druhy pokojů: 3 lůžkové, 4 lůžkové, apartmá
Počet 3 lůžkových: 3
Počet 4 lůžkových: 1
Počet apartmá: 2