Skiservis Mára – škola běžeckého lyžování

Školu běžeckého lyžování nabízí Skiservis Mára přímo na stadionu v Bedřichově v místě startu Jizerské 50 a nově také na Jizerce na parkovišti Pod Bukovcem.

Individuální kurz

Chtěli by jste se zdokonalit v jízdě na běžkách? V klasice nebo bruslení? 

Pojďte s námi poladit techniku a naučte se běžkovat s menším úsilím. Věnovat se vám bude akreditovaný lyžařský instruktor s bohatými zkušenostmi. Na lekci budete jen vy, takže se vše přizpůsobí vašim přáním a požadavkům, což zaručuje maximální efektivitu tréninku. Kurz potrvá 1 hodinu, během níž si osvojíte spoustu praktických vychytávek, které vám nejen v závodě ušetří drahocenné vteřinky. 

Cena kurzu je 1 000 Kč/osoba. V případě více osob je cena + 600 Kč za každou další osobu navíc. Lekce probíhají na běžkařském stadionu v Bedřichově.


Skupinový víkendový kurz 

Naše skupinové kurzy jsou otevřené pro všechny výkonnostní kategorie. Nezáleží jestli jsi pokročilý nebo začínající lyžař, každý si zde najde to své. Lekci vede akreditovaný lyžařský instruktor na stadionu v Bedřichově. 

 Sobotní trénink klasiky probíhá od 14.00 hodin, nedělní skate začíná ve 14.00 hodin. Lekce trvá 1 hodinu s maximálním počtem šesti osob. Cena je 500 Kč/osoba. 

mail

Bedřichov

Bedřichov – stadion, Bedřichov, 468 12

GSM:+420 775 671 781
E-mail:skiservismara@gmail.com
Web:www.skiservismara.comhttps://mara-bobo.webnode.cz