Privát Petr

Privát Petr se nachází v jedné z nejkrásnějších lokalit regionu Krkonoše, v rekreačním středisku Benecko. Tato malebná obec leží na úpatí kopce Žalý a nabízí jedinečný výhled na Krkonoše i do okolní krajiny.

Privát Petr – ubytování:

Privát Petr najdete v klidné části obce Benecko, v blízkosti centra. Je celoročně přístupný s parkováním u domu. Nabízí pěkné prostředí pro celoroční dovolenou. Ubytovat se můžete v apartmánu a dále v samostatných dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích, celková kapacita 18 lůžek.

V celém objektu je k dispozici připojení k internetu pomocí WIFI.

Privát Petr – apartmán:

Apartmán má vlastní vchod, 3 pokoje (4 lůžkový, 2–3 lůžkový a pokoj s rozkládací pohovkou), 2 nové samostatné koupelny (WC, sprcha), vybavenou kuchyňku (vařič, lednice, varná konvice, mikrovlnná trouba, nádobí), jídelnu s TV/SAT, dětský koutek a krbová kamna na chodbě.

Privát Petr – samostatné pokoje:

Samostatné pokoje (2–4 lůžka) mají vlastní sociální zařízení (WC, sprcha) a TV/SAT. Podkrovní pokoj je s oddělenou ložnicí. Čtyřlůžkový pokoj má balkón s krásným výhledem na hory. K dispozici je společná vybavená kuchyňka (varná deska, myčka, lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice, nádobí) a místnost na posezení s krbovými kamny a dětským koutkem.

Privát Petr – další vybavení:

Pro všechny hosty je k dispozici zahrada, poskytující bezpečný prostor pro klidný odpočinek (venkovní posezení s možností táboráku, grilování) i dětské hry (houpačka, pískoviště, dětský domeček, menší bazén).

Privát Petr – aktivity:

Pro zájemce majitel zajišťuje vyjížďky na saních a svezení dětí na vlastních koních.

V blízkosti privátu Petr jsou lyžařské vleky, včetně osvětlených a uměle zasněžovaných svahů, pro začátečníky i pokročilé lyžaře. K dispozici je několik lyžařských a snowboardových škol, půjčoven sportovních potřeb a dalších sportovních zařízení (snowtubing, bowling, golf, atd.).

V okolí nechybí ani wellness, sauna a masáže.

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV na pokoji
WiFi
možnost vaření
gril, ohniště
zahrada, terasa
dětské hřiště / dětský koutek
parkoviště
zvířata akceptována

Doplňkové služby

snídaně

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 18
Přistýlky: 2
Celkový počet pokojů: 5
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, apartmá
Počet 2 lůžkových: 2
Počet 3 lůžkových: 1
Počet 4 lůžkových: 1
Počet apartmá: 1

Ceník

Odkaz: https://www.privatpetr.cz/cz/cenik/