Hotel Energetik***

Hotel Energetik *** se nachází v obci Pec pod Sněžkou, v regionu Krkonoše. Nabízí krásný výhled na nejvyšší horu České republiky Sněžku a pecké údolí v Krkonošském národním parku. Klidná, civilizací nedotčená a unikátní lokalita Krkonošského národního parku těsně pod samými hřebeny Krkonoš skýtá svým návštěvníkům po celý rok nejen překrásnou vyhlídku, ale i komplexní možnost uvolnění, relaxace a obohacení života novými zážitky.

Hotel Energetik *** - ubytování:

V hotelu Energetik jsou pro Vás připraveny dvou- i vícelůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením v celkové kapacitě 19ý lůžek. Disponují zde několika společenskými místnostmi (salonky) o celkové kapacitě 140 osob.

Pokoje

Standard – pokoje s klasickým vybavením odpovídajícím standardu *** se nacházejí v přízemí, prvním a druhém patře hotelu, jsou vždy s balkonem a vlastní koupelnou a WC.

Standard RODINA– dva standardní dvoulůžkové pokoje propojené dveřmi, z nichž každý má svou koupelnu a WC. Tyto pokoje se nacházejí ve druhém patře hotelu a jsou vždy s balkonem.

Standard PLUS – superior – moderní nově zrekonstruované dvoulůžkové pokoje, které se nacházejí v oddělené části 3. patra a 4. patra hotelu a jsou vždy s balkonem. K vybavení pokoje kromě výše uvedeného patří i chladnička.

Apartmán – dva samostatné pokoje se čtyřmi lůžky, které jsou odděleny prostornou chodbou, na níž se nachází koupelna a WC. První pokoj se skládá z obývací části a ložnice. Druhý pokoj je samostatná ložnice s oddělenými lůžky. Tento typ pokoje se nachází v klidné části hotelu buď na konci chodby, nebo na samostatném patře, a je vždy s balkonem. K vybavení apartmánu kromě výše uvedeného patří i chladnička a rychlovarná konvice. 

Hotel Energetik *** - stravování:

Restaurace se nachází v prvním patře hotelu. Překrásný výhled do peckého údolí umožňuje všem hostům její kompletně prosklená přední část. Restaurace má kapacitu 180 míst a je prostorově variabilní. Je možno ji předělit na několik částí a tím zde dokáží vyhovět požadavkům jak soukromé, tak firemní klientely. Prostory restaurace jsou nekuřácké.

Noční bar  Bublina se nachází v druhém patře hotelu a stejně jako restaurace umožňuje všem hostům prosklenou přední částí překrásný výhled do peckého údolí. Její kapacita je 60 míst a je opticky rozdělena na dvě části. Větší prostor je vybaven houpacími křesly, oproti tomu menší část útulnými sedacími boxy a tanečním parketem s TV.

V hotelu najdete i vnitřní bazén a saunu. 

mail

Pec pod Sněžkou

Hnědý vrch 56, Pec pod Sněžkou, 542 21

GSM:+420 725 356 102
E-mail:rezervace@energetikpec.cz
Web:www.energetikpec.cz

Klasifikace

***

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV na pokoji
TV ve společenské místnosti
WiFi
konferenční místnost
gril, ohniště
zahrada, terasa
vybavení pro školení
taneční parket
tělocvična, fitness
vnitřní bazen
sauna
půjčovna kol
půjčovna lyží
půjčovna sportovních potřeb
parkoviště
parkoviště pro autobusy
zvířata akceptována
kreditní karty akceptovány
trezor
výtah

Doplňkové služby

snídaně
polopenze
plná penze
praní, žehlení
masáže, rehabilitace
konferenční služby

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 197