Spa resort Tree of Life

Spa resort Tree of Life je ideální kombinací tradice stoletých lázní, přírody a pohodlí moderního hotelu. Luxusní lázeňský resort, 90 minut od hlavního města Prahy. U nás najdete ideální prostředí pro jednání či oslavy malých skupin, ale máme i potřebné zázemí pro velké konference. Přesvědčte se na vlastní kůži!

Co u nás vše najdete? Kromě potřebné audio-vizuální techniky, ubytování pro cca 150 osob ve 4* standardu a cateringových služeb, můžete vychutnat Exotic Spa, bazén a širokou nabídku lázeňských, wellness a kosmetických procedur. Relaxaci po namáhavém kongresu lze zajistit i na tenisových kurtech či v tenisové hale nebo na minigolfu, nebo se můžete projít v přilehlém lesoparku.

Hotel nabízí dvoulůžkové pokoje kompletně vybavené sociálním zařízením (koupelna se sprchou/vanou, WC + bidetem), vysoušečem vlasů, klimatizací, balkonem, minibarem, připojením na internet, telefonem, TV SAT (LCD) a trezorem.

Hotel disponuje také 6 luxusními apartmá, ve kterých se nachází koupelna s rohovou vanou a sprchou, 2 x WC + bidet, kuchyňka (set na přípravu kávy a čaje), balkon, klimatizace, minibar, internet, TV, telefon, trezor, obývací pokoj a ložnice.

mail

Lázně Bělohrad

Lázeňská 165, Lázně Bělohrad, 507 81

Telefon:+420 493 767 100
E-mail:info@treeoflife.cz
Web:www.treeoflife.cz

Klasifikace

****

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV na pokoji
WiFi
konferenční místnost
vybavení pro školení
tělocvična, fitness
vnitřní bazen
dětské hřiště / dětský koutek
parkoviště
bezbariérový přístup
kreditní karty akceptovány
trezor

Doplňkové služby

snídaně
polopenze
plná penze
praní, žehlení
masáže, rehabilitace
konferenční služby
Vybavení
masáže
parkoviště
bezbariérový přístup
internet
dětský koutek
whirlpool
Služby
instruktor
konzultace
vedené hromadné cvičení