Vodní lyžování - Cable Wake Park Stráž pod Ralskem

Cabel Wake Park Stráž pod Ralskem najdete na vodní nádrži Horka ve Stráži pod Ralskem. Sezóna trvá obvykle od května do konce září a jezdí se téměř za každého počasí.

Velký vlek

Tento vlek umožňuje jízdu až 8 lidí najednou. Přesto, že i rychlost tohoto vleku se dá regulovat, standardně se jezdí rychlostí 30 km/h. Úprava rychlosti se provádí v případě, že je vlek využíván pouze začátečníky, aby nebyli omezeni další jezdci. Hloubka vody po celé ploše je max 2 m. Většinou člověk stačí a po pádu může ke břehu dojít. Na rozdíl od malého vleku je zde umístěno několik překážek. Tyto překážky jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pro pokročilé jezdce. Pro letošní sezónu jsou připraveny tři kickery, funbox, činka na přeskakování a tři bedny různých rozměrů. Wakepark a areál celkově je využíván i ke konání různých akcí a závodů ve wakeboardingu. V roce 2014 došlo k rozsáhlé rekonstrukci, jejímž účelem bylo zvýšení vleku na výšku 10,5 m, čož výrazně zlepšuje jeho vlastnosti pro všechny úrovně jezdců. 

Délka okruhu - 800 metrů
Počet sloupů- 4 
Výška lan - 10,5 metrů
Délka tažných lan - 18,5 metrů
Počet unašečů - 8 ks
Provozní rychlost - 30 km/hod
Počet překážek - 8 ks

Malý vlek

Systém 2.0 od českého výrobce firmy Wakemaster. Vaše první kroky na vodě budou začínat právě zde, mimo hlavní provoz se můžete naučit základy sportů jako je wakeboarding a vodní lyžování a to svým vlastním tempem. Systém 2.0 umožňuje jízdu pouze jedné osoby a obsluha tak může celou svou pozornost zaměřit přímo na vás a již po chvilce tak zvládáte jízdu na vodě. 

I jezdci kteří už mají jízdu zvládnutou si zde najdou své místo. Můžou zde zdokonalovat jízdu nebo zvládnout nové triky.

Délka dráhy - 90 metrů
Počet sloupů- 2 
Výška lan - 6,5 metrů
Délka tažného lana - 10 metrů
Počet unašečů - 1 ks
Provozní rychlost - uzpůsobena jezdci
Počet překážek - 0 ks


mail

Stráž pod Ralskem

Máchova 203, Stráž pod Ralskem, 471 27

GSM:+420 733 523 333
E-mail:provozni@pandasport.cz
Web:www.cwps.cz