Apartmán - Jítravský Dvorec****

Rodinný Hotel Jítrava nabízí příjemné ubytování v obci Jítrava, v regionu Lužické hory. Hotel je jedinečný a odlišný od ostatních možností ubytování v Lužických horách.

Komfortní apartmány vysoce převyšují ubytovací standard v tomto regionu. Samotný apartmán - hotel zapadá do zdejší krajiny Lužických hor. Hledáte-li odpočinek a příjemné ubytování, Lužické hory a hotel Jítrava jsou perfektní volbou.

ubytování:

Hotel Jítrava má 17 apartmánů, každý ve svém stylu. Od královského, přes jezdecký nebo šípkový až po cyklistický a zahradní apartmán. Vybavení apartmánů je opravdu stylové a vkusné. Hotel má bezbariérový vstup, výhled na Lužické hory, blízká golfová hřiště, wi-fi internetové připojení a vůbec všechen luxus a pohodlí. Nenajdete příjemnější ubytování v Lužických horách.
Hotel disponuje 20 -ti komfortními apartmány o celkové kapacitě 64 lůžek, které jsou vybaveny vlastní kuchyní, koupelnou, TV, minibarem, trezorem a klimatizací.

Dále je možno využít tenisové kurty, půjčovnu horských kol, půjčovnu stolních her či dětské hřiště a grilování v přírodě. Objednat lze romantickou projížďku v kočáře či na saních dle ročního období. Zorganizujeme pro vás piknik v přírodě, na který Vás dopravíme a zas vyzvedneme, či výlet pro skupinky do 8 osob.

Hotel také nabízí pr vaši relaxaci moderní wellness prostory s vířivkou, parní kabinou, finskou saunou, venkovní relaxační zónou s ochlazovací a skandinávskou kádí. Využít můžete širokou nabídku masáží a privátní prostor s vanou pro romantické a relaxační koupele.

stravování:

Hostinec U podkovy je stylová restaurace, která je součástí Hotelu Jítrava. Vlastní bio chov, bio zelenina a celkově kvalitní a zdravá kuchyně. Navíc je zde příjemné venkovní posezení, výborné víno, dobré pivo, grilované speciality aj.

mail

Rynoltice

Jítrava 70, Rynoltice, 463 53

Telefon:+420 485 172 105
GSM:+420 608 255 425
E-mail:hotel@jitrava.cz
Web:www.jitrava.cz

Klasifikace

****

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV na pokoji
TV ve společenské místnosti
WiFi
možnost vaření
konferenční místnost
gril, ohniště
zahrada, terasa
vybavení pro školení
sauna
dětské hřiště / dětský koutek
hřiště
půjčovna kol
parkoviště
zvířata akceptována
bezbariérový přístup
kreditní karty akceptovány
trezor
výtah

Doplňkové služby

snídaně
polopenze
plná penze
praní, žehlení
masáže, rehabilitace
konferenční služby

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 58
Přistýlky: 12
Celkový počet pokojů: 19
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, vícelůžkové, apartmá
Počet 2 lůžkových: 13
Počet 3 lůžkových: 2
Počet 4 lůžkových: 1
Počet vícelůžkových: 1
Počet apartmá: 2