Residence Salvia

Moderní ubytovací zařízení v centru Liberce.

Residence Salvia nabízí svým klientům residenční bydlení v plně zařízených a vybavených apartmánech s hotelovými službami. Specializuje se na střednědobé a dlouhodobé pobyty, především pro firemní klientelu, ale umí připravit i krásné a vhodné prostředí pro rodiny s dětmi na kratší pobyty.

Svým vybavením je ubytování včetně nabízených služeb koncipováno pro manažery, expatrioty a THP pracovníky, kteří jsou v Liberci a okolí z pracovních důvodů a tedy dlouhodobě odloučeni od svých domovů. Prostorné apartmány nabízejí dostatek úložných prostor pro vytvoření „druhého domova“. Hosté si tedy nemusí na víkendové cesty domů „balit kufry“.

Pohodlná stabilní lůžka s kvalitními matracemi ze studené pěny nabízejí pohodlný spánek. Kuchyňská linka se základním gastro vybavením včetně nádobí poslouží k přípravě jednodušších pokrmů (vybaveno digestoří, mikrovlnou troubou, dvouplotýnkovým vařičem rychlovarnou konvicí, nádobím atd.), lednicí s minibarem.

V případě potřeby „práce doma“ je každý apartmán vybaven plnohodnotným manažerským psacím stolem s dostatkem úložného prostoru pro písemnosti, připojením na ADSL - internet (LAN i WiFi) a telefonem.

Samozřejmostí je hotelová služba praní a žehlení prádla. V případě potřeby vlastního praní je k zapůjčení prádelna s automatickou pračkou a sušičkou.

Apartmány jsou vybaveny digitálním LCD televizorem se satelitním příjmem.

Ceník: http://www.residencesalvia.cz/cs/cenik/

mail

Liberec

Pražská 12a / 47, Liberec, 460 01

Telefon:+420 485 113 296
GSM:+420 608 073 722
+420 608 073 734
E-mail:recepce@residencesalvia.cz
Web:www.residencesalvia.cz

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV na pokoji
WiFi
možnost vaření
gril, ohniště
zahrada, terasa
sauna
parkoviště
zvířata akceptována
kreditní karty akceptovány
trezor

Doplňkové služby

snídaně

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 28
Celkový počet pokojů: 11
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 4 lůžkové, apartmá
Počet 2 lůžkových: 9
Počet 4 lůžkových: 1
Počet apartmá: 1