Chalupa Berkovka

Chalupa Berkovka se nachází v regionu Český ráj v obci Malá Skála pod skalním hradem Vranov, v blízkosti Podvranského mlýna z 18 stol. Hostům nabízí komfortní a zdravé ubytování pro letní i zimní dovolenou, jarní i podzimní toulky přírodou a načerpání potřebných sil a energie v kterémkoli čase a počasí.

Chalupa Berkovka ubytování (max. 8 osob):

Chalupa je zařízena starožitným selským nábytkem. Stylové dřevěné interiéry a měkké světlo nabízejí zklidnění a inspiraci. O vydatný a posilující spánek se starají masivní, na míru vyrobené postele. Přízemí nové stavby tradiční jizerské roubenky je vybaveno kompletní kuchyní, splňující i požadavky náročného kuchaře. Z oken světnice a přilehlých balkonů po celé délce stavení se otevírá nádherný výhled do krajiny, na Vranovský hrad a Suché skály. Světnice – obývací pokoj, nabízí přátelské posezení v jídelním koutu anebo v teple u krbových kamen. Přes malou chodbičku navazuje na světnici dvoulůžkový pokoj s vlastní koupelnou a WC.

V přízemí chalupy se dále nachází lyžárna, technická místnost s pračkou a extra WC. Druhé nadzemní podlaží nabízí 1 dvoulůžkový a 1 čtyřlůžkový pokoj. Podkrovní galerii nad 4-lůžkovým pokojem lze využít jako pracovnu i doplňkovou ložnici pro děti či dospělé. Nerušený pobyt a pohodlí hostů ve 2. nadzemním podlaží zajišťuje prostorná koupelna s WC. TV, SAT, DVD a WiFi internet v celém objektu.

Chalupa Berkovka – aktivity:

K chalupě patří velký pozemek s rybníčkem a potůčkem. Skutečné rybaření si lze dopřát v blízkém sousedství, na rybníce u Podvranského mlýna, za poplatek. Krásné procházky přírodou doplňují možnosti agroturistiky včetně jízdy na koni.

Hrady a zámky v okolí:

Vranov a Pantheon 400 m
Frýdštejn 2,5 km
Rotštejn 9,5 km
Hrubý Rohozec 7 km
Hrubá Skála 9 km
Sychrov 12 km
Valdštejn 13 km
Kost 23 km

Lyžařská střediska:

Vleky v blízkém okolí - Frýdštejn, Hamštejn, Kozákov
Obří sud - Javorník 20 km
Špičák 20 km
Severák / Bedřichov 23 km
Josefův důl 23 km
Ještěd 29 km
Kořenov 29 km
Paseky nad Jizerou 30 km
Rokytnice 33 km
Harrachov 35 km

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
společná koupelna
TV ve společenské místnosti
WiFi
gril, ohniště
zahrada, terasa
parkoviště

Doplňkové služby

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 8
Celkový počet pokojů: 3
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 4 lůžkové
Počet 2 lůžkových: 2
Počet 4 lůžkových: 2

Ceník

Odkaz: https://www.e-chalupy.cz/cesky_raj/chalupa-mala-skala-ubytovani-berkovka-pronajmuti-3562.php#ceny