Apartmány Český ráj

Apartmánový dům umístěný ve svahu s překrásným panoramatickým výhledem do nádherné malebné krajiny nabízí ubytování v nových, moderně, prakticky a komfortně vybavených apartmánech s rodinnou atmosférou. Lomnice nad Popelkou, kde se apartmány nacházejí, spadá pod turistický region Český ráj.

Romantiku, klid venkova a naše dlouholeté osobní zkušenosti v oblasti cestovního ruchu se snažíme skloubit pod jedno a poskytnout našim hostům domácí bezstarostné prostředí bez ohledu na to, zda se jedná o Vaši poklidnou dovolenou či pouze krátkodobý pobyt. Snažíme se nabídnou ubytování v apartmánech s komfortem kvalitních penzionů s důrazem na individuální přístup k hostům. Apartmánový dům se nachází v obci Košov – Hrádka, která leží nedaleko městečka Lomnice nad Popelkou ve výšce 634 m n.m.

Chráněná krajinná oblast Českého Ráje Vám nabídne přírodní dědictví v podobě mnoho neopakovatelných přírodních scenérií, které dotváří oblíbené hrady a zámky jako vystřižené z klasických pohádek či historických filmů. Cykloturistická „Zlatá stezka Českého Ráje“ jen těsně míjí naše apartmány a provede Vás celým tímto kouzelným krajem. Pokud máte rádi pěší výlety, najdete zde hustou síť turistických stezek, které vedou přes strže i romantická údolí. V okolí je 69 km značených turistických cest, které Vás dovedou na velké množství míst s dalekým rozhledem, a to nejenom ze dvou nejkrásnějších a nejrozsáhlejších vyhlídek, kterými jsou vrchol Tábor a Smetanova vyhlídka.

Rodiny s dětmi jistě potěší přírodní koupaliště nepravidelného tvaru s ostrůvkem, upravenou travnatou plochou, brouzdalištěm a dětským hřištěm, které se nachází na okraji lesa cca 1,2 km od apartmánů. Další možnosti ke koupání nabízí město Jičín. V letním období nově otevřené nerezové koupaliště Kníže s tobogánem, skluzavkami, dětským brouzdalištěm a relaxační zónou. V chladných dnech pak slouží velmi pěkný aquapark s plaveckým bazénem, tobogánem, divokou řekou, parní komorou, whirpooly a dětským brouzdalištěm s umělou říčkou a vodním hříbkem.

V historickém centru Jičína nedaleko od Valdické brány doporučujeme navštívit Rumcajsovu ševcovnu – malý domek, kde se nachází Rumcajsova řemeslná dílna, Cipískova ZOO, Mančina bylinková zahrádka, herna pro děti, obchůdek se suvenýry a občerstvením, kde Vám uvaří výbornou kávu. Při zpáteční cestě se nezapomeňte zastavit na novém, originálně pojatém dětském hřišti přímo pod Jičínskou věží.

K aktivnímu odpočinku slouží v zimní sezóně sjezdovka (350 m dlouhý lyžařský vlek na horu Tábor) a běžecké tratě. Třicet pět kilometrů dlouhá „ Lomnická magistrála“ vede v bezprostřední blízkosti apartmánů, je upravována v celé své délce v minimální šíři 3 metry se dvěma stopami pro klasiku, střed je ponechán pro bruslení.
mail

Lomnice nad Popelkou

Hrádka 36, Lomnice nad Popelkou, 512 51

GSM:+420 724 605 507
+42 072 460 506
E-mail:info@apartmanyceskyraj.cz
Web:www.apartmanyceskyraj.cz

Klasifikace

****

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV na pokoji
WiFi
možnost vaření
gril, ohniště
zahrada, terasa
dětské hřiště / dětský koutek
půjčovna kol
půjčovna lyží
parkoviště
zvířata akceptována
kreditní karty akceptovány
trezor

Doplňkové služby

masáže, rehabilitace

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 8
Přistýlky: 2
Celkový počet pokojů: 2
Druhy pokojů: 2 lůžkové, apartmá
Počet 2 lůžkových: 1
Počet apartmá: 2