PRECIOSA GROUP - PRECIOSA ORNELA a. s.

Preciosa Ornela je součástí PRECIOSA Group. Patří mezi nejvýznamnější světové výrobce širokého sortimentu českých sklářských výrobků od skleněných tyčí a tyčinek, technického a užitkového skla po všechny druhy skleněných perliček a perlí.

 Skleněné továrny PRECIOSY ORNELY na výrobu skla a perliček se nacházejí na dvou místech v Jizerských horách. V městečku Desná, kde se soustředí výroba technického skla a sklářských polotovarů a v malé obci Zásada, kde probíhá barvení a finalizace výroby perliček.

Perličky vyrobené v Preciose Ornele se prodávají pod značkou PRECIOSA Traditional Czech Beads™ ve více než 80 zemích na 5 kontinentech světa. Putují do zemí, kde nacházejí uplatnění nejen k výrobě bižuterie, ale stále a zejména k výrobě etnických produktů, tradičních suvenýrů, výšivek a oděvních aplikací nebo výrobků dekorativních.

Veškerý sortiment od skleněných tyčí a tyčinek po technické sklo nese značku PRECIOSA Traditional Czech Glass™. Dekorativní sklo pak zákazníci znají pod značkou Desná Since 1847®.

Prodejna Zásada – Bead Shop

468 25, Zásada 317

Prodejna Desná – Glass Shop

Krkonošská 733
468 61 Desná

mail

Zásada

Zásada 317, Zásada, 468 25

Telefon:+420 483 332 611
E-mail:info@preciosa.com
Web:www.preciosa-ornela.com