Na hory s dětmi

Jestliže se chystáte na hory s dětmi, které ještě neumí lyžovat, určitě přemýšlíte, jak to udělat, aby si pobyt užily nejen děti, ale i vy. V Jizerkách ani v Krkonoších z toho nemusíte mít strach. Zdejší skiareály mají pro nejmenší lyžaře připravenu řadu atrakcí, které je jistě nadchnou. Kromě toho můžete využít i služeb zdejších lyžařských škol, nebo si děti nechat pohlídat, abyste mohli chvíli brázdit sjezdovky sami.

Milka dětský park Rokytnice
Ve skiareálu Rokytnice je pro nejmenší lyžaře připraven Milka dětský park se školičkou lyžování, ve které se děti naučí základy lyžování či snowboardingu. Pokud vaše děti ještě nelyžují, můžete využít služeb dětského centra, ve kterém vám školení pracovníci vaše drobečky rádi pohlídají.

Dětská herna na Severáku
Na Severáku v Hraběticích, v budově Malé Arniky najdete dětskou hernu, do které můžete s vašimi dětmi přijít ve chvíli, kdy si potřebují chvíli odpočinout nebo se trochu zahřát. Najdete zde prostor na hraní i odpočinek, kuchyňku s možností ohřevu jídla, WC a pro ty úplně nejmenší i přebalovací pult. Kromě toho můžete využít i hlídání dětí s doprovodným programem – připravena je němčina a angličtina hrou, kreativní dílničky či cvičení pro děti.

Dětský park v Herlíkovících
V O2 dětském parku v Herlíkovicích bude vaše děti lyžování opravdu bavit. Je zde pro ně připravena řada atrakcí, které dětem začátky lyžování usnadní. Kromě pohyblivého koberce je tu i lyžařský kolotoč pro začátečníky, najdete zde pohádkové a zvířecí slalomové dráhy s podjezdy a tunely a pro chvíle odpočinku i dětský koutek s vyhřívanou hernou. Děti si zde také mohou zařádit na nafukovacích duších.

Dětský park Šachty
Ve Vysokém nad Jizerou se nachází rodinný skiareál Šachty. Zdejší dětský park nabízí podobné vybavení jako park v Herlíkovicích, tedy lyžařský kolotoč pro začátečníky, pohádkové a zvířecí slalomové dráhy s podjezdy a tunely, pojízdný koberec i provázkový vlek či dráhu pro sjezd v nafukovacích duších.

V obou výše zmíněných skiareálech můžete dětem zajistit privátní výuku vedenou zkušenými instruktory.

Jak vidíte, Jizerské hory i Krkonoše jsou na vaše děti opravdu dobře připraveny.


Rokytnice nad Jizerou