Lyžařská škola U Vodárny

Lyžařská školka U Vodárny v Jizerských horách nabízí lyžařské kurzy pro malé děti a úplné začátečníky.

V lyžařském areálu ,,U Úpravny vody" jsou k dispozici 3 lyžařské vleky se třemi upravenými sjezdovými tratěmi. 80 m dlouhý lyžařský vlek na velmi mírném svahu je vhodný zejména pro úplné začátečníky a malé děti a je ideálním a bezpečným místem pro výuku lyžařských školek. 


Po zvládnutí prvních oblouků a jistého brzdění se výuka přesunuje na 220 m dlouhý vlek s delším a širším svahem. Ke konci lyžařského výcviku si nejlepší lyžaři vyzkouší jízdu na 300 m dlouhé tatrapomě. Výuka bude probíhat s ohledem na fyzické dispozice – 3 výukové lekce denně, zejména herní formou a s využitím různých pomůcek (kužely, tyče, míče atd.). 


Cílem pětidenního výcviku je naučit děti samostatně a bezpečně sjíždět svah regulovanými oblouky. Součástí výcviku je i odměna po lyžování, ve formě sněhových atrakcí snowtubing (což je jízda na speciálních nafukovacích duších v upravených sněhových tobogánech, řízených instruktory), snowtrampolína a dětské hřiště s bábovkami a lopatami.

Cena zahrnuje

  • Profesionální výuku instruktory s licencemi a se zkušenostmi s výukou dětí, kteří jsou studenty nebo absolventy studia tělesné výchovy a sportovního managementu (pedagogické vzdělání)
  • Svačinu (teplý čaj, koláč, perník atd.)
  • Medaile a diplomy pro všechny děti při závěrečném vyhodnocení

Dále nabízíme:

  • DOPRAVU – z Jablonce a Liberce a okolí + 250–400 Kč k ceně (dle počtu dětí)
  • zapůjčení lyžařského kompletu 400,-Kč/týden 
  • v případě zájmu zapůjčíme lyžařskou helmu 100 Kč/týden

Více zde.

mail

Janov nad Nisou

Hraničná 1392, Janov nad Nisou, 468 11

Telefon:+420 483 380 796
GSM:+420 603 399 302
E-mail:info@activeguide.cz
Web:www.activeguide.cz